Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz
Dobrý den, spolupráci považuji za naprosto korektní, profesionální. Trpělivý přístup i při dodatečně požadovaném zajištění dokumentů a v komunikaci mezi kupujícím a prodávajícím, kde se vyskytly určité komplikace. S pozdravem Martin Janů
Ráda bych tímto vyjádřila svůj dík. Pan Brečka je profesionál za všech okolností, ale nechybí mu lidský a osobní přístup, který je dnes poměrně vzácný. Vždy byl ochoten pomoci a to i v situacích, které jeho práce nezahrnuje a jen díky jeho neúnavné práci jsme mou koupi bytu dotáhli do zdárného konce. Komplikace, kterých v tomto případě nebylo zrovna málo, vždy ochotně řešil a snažil se vše vyřešit k všestranné spokojenosti. Pokud bych někdy znovu potřebovala řešit reality, má volba partnera by byla naprosto jasná. Milane, děkuji za všechno, jen my víme... ??
Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit svůj dík a úctu k práci makléře pana Milana Břečky,který vysoce profesionálně , s nevšedním osobním nasazením a velkou vstřícnosti ke klientům, předvedl dokonalou práci při prodeji mého bytu.. Z tohoto důvodu si dovoluji doporučit pana Milana Břečku na nejvyšší příčku Vašeho pravidelného vyhodnocování úspěšných zaměstnanců.. Mnohokrát děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.
S panem Břečkou jsem byl opět nadmíru spokojený. Povedlo se nám společně realizovat již několik transakcí. Oceňuji hlavně jeho profesionalitu v kombinaci s lidsky vřelým přístupem. Chcete-li koupit / prodat nemovitost bez zbytečných starostí, doporučuji kontaktovat pana Milana Břečku.
Služby jsem využila poněkolikáté a opět naprostá spokojenost. Spolehlivý makléř, doporučuji.
Chci touto formou poděkovat panu Milanu Břečkovi, že i přes složitost nákupu naší nemovitosti nám pomohl překlenout toto náročné období. Nyní se radujeme již z nového bytu.
Pana Milana Břečku jsem poznala zhruba před rokem, a za ten rok mi pomáhal s prodejem bytu, koupí bytu, s pronájmem bytu. Jeho přístup vždy naprosto profesionální. Naplánuje celou akci, informuje mne o každém kroku, mám pocit, že se na něj můžu spolehnout na 100%, zařídí vše a to vždy s příjemným úsměvem. Pan Milan Břečka naprosto změnil moje vnímání realitního makléře. Moc děkuji!
Rádi bychom vyjádřili spokojenost s přístupem pana Milana Břečky z realitní agentury CENTURY 21 Premium při realizaci koupi našeho nového domu. Oceňujeme jeho flexibilitu a nadstandardní komunikaci, při níž byl k dispozici každý den snad 24 hodin. Díky tomu se doba od našeho rozhodnutí o koupi k finálnímu zapsání nového domu v katastru na nás zkrátila na méně jak 2 měsíce.
spolupráce s p. Břečkou při zadané potřebě pronájmu probíhala výborně, ke vší spokojenosti zúčastněných stran - bez výhrad, vše fungovalo na 100%, právní servis, jednání, rychlost, kvalita - Kadlecová Irena
Hledala jsem byt v Praze tri roky. Jednala jsem s mnoha makleri. Vetsina z nich o nabizenem bytu moc nevedela, nebo uvadela mylne informace. Pan Brecka byl milym prekvapenim, znal spoustu detailu o stavu i historii jak bytu tak domu okoli. Velmi dobre se s nim jednalo vysel vstrict v mohla ohledech.
Vážený pane Břečko, nyní, když jsme úspěšně dokončili sérii transakcí, bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat za Vaše služby. Chtěla bych především ocenit Vaši profesionalitu, se kterou přistupujete ke klientům, pro které je často prodej/koupě nemovitosti unikátní a mnohdy se tak děje jednou za život. Tím spíše bych chtěla zdůraznit, že způsob, jakým jste nám vysvětlil celý postup i jednotlivá stádia, vysvětlil, kdy a co je zapotřebí uplatnit, jaké dokumenty a jaké náležitosti jsou zapotřebí v různých fázích procesu, byl opravdu mimořádný. Navíc pro klienta, který často pobývá v zahraničí, byla Vaše pomoc při vyřizování zcela zásadní. Bez Vašeho proaktivního přístupu, flexibility a pomoci s vyřizováním bychom určitě transakci tak rychle a úspěšně nezvládli. Nevím, zda je to obvyklé, ale i to, že jsme obě strany velice pozitivně zhodnotili spolupráci s Vámi, vypovídá sama za sebe. Děkuji ještě jednou a přeji Vám mnoho dalších, stejně spokojených klientů. JUDr. Irena Moozová
Pan Břečka je velice zkušený makléř, s velkou trpělivostí a darem diplomacie. Dokázal mi zprostředkovat koupi domu, o nějž jsem velmi stála, ačkoliv jeho majitel byl hodně složitý na komunikaci. Vše dotáhl v poměrně krátké době ke zdárnému závěru, z něhož myslím můžeme mít radost všechny 3 zúčastněné strany. Pokud bych opět potřebovala pomoci, určitě se na něj s důvěrou obrátím. Linda Šabatová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Stáhněte si check list - na co nezapomenout při prodeji

zpracováním osobních údajů