Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz
Pronajato 4/2020 za 32.000,-/měsíc

Pronajato 4/2020 za 32.000,-/měsíc

Úspěšně jsem realizoval vyhledání,ověření nájemníka v registru. Majitel ode mě dostal garanci dlouhodobého nájemníka.

PRODÁNO 12/2019

PRODÁNO 12/2019

Prodej výjimečné bytové jednotky 4+1, 112m2 po kompletní rekonstrukci v ulici Volutová, Praha 13 - Stodůlky s terasou 250m2 lemující byt ze tří světových stran (V,J,Z). Byt prošel na jaře 2018 kompletní rekonstrukcí, je velmi světlý, vzdušný a díky vysokým stropům působí opravdu stylově.

CENA: 9.990.000,-KČ

REFERENCE KUPUJÍCÍ:

Spolupráci považuji za naprosto korektní, profesionální. Trpělivý přístup i při dodatečně požadovaném zajištění dokumentů a v komunikaci mezi kupujícím a prodávajícím, kde se vyskytly určité komplikace.

Martin Janů

PRODÁNO 1/2020

PRODÁNO 1/2020

Prodej bytu o dispozici 2+kk s terasou 16m2 podél celého bytu a garáže (možnost uzavřít) v lokalitě Praha - Zličín, ulice Prušánecká. Nemovitost o podlahové ploše 62m2 umístěná ve 2. patře cihlové novostavby z roku 2015. Dominantou a zároveň nejsvětlejší částí je obývací pokoj s kuchyňským koutem.

REFERENCE:KUPUJÍCÍ:

Hledala jsem byt v Praze tři roky. Jednala jsem s mnoha makléři. Vetšina z nich o nabízeném bytu moc nevědela, nebo uváděla mylne informace. Pan Břečka byl milým překvapením, znal spoustu detailu o stavu i historii jak bytu tak domu a okolí. Velmi dobře se s nim jednalo vyšel mi vstříc v mnoha ohledech.

PRODÁNO 2/2020

PRODÁNO 2/2020

Prodej poloviny cihlového dvoupodlažního domu vhodného na kompletní rekonstrukci, umístěný v klidné ulici Dobročovická, která je položena v docházkové vzdálenosti od metra A – Skalka cca 500m. Nemovitost je postavena na rovinatém pozemku o celkové rozloze 385m2 východně orientovaného pozemku obdélníkového tvaru.

PRODÁNO 8.3mil. 

REFERENCE: 

S prodejem, a servisem pana Milana Břečky jsem byl velice spokojený. Jeho vstřícnost a loajalita byla víc než nadstandartní, vše zařídil tak, abych měl co nejmenší prací s vyřízením prodeje a prodej byl v co nejkratší době realizován s co největší výtěžností. Děkuji panu Břečkovi, za úspěšný prodej.

Pronajato 3/2019 - 1kk/B Letňany

Pronajato 3/2019 - 1kk/B Letňany

Popis:

Pronájem bytu o dispozici 1+kk s balkonem a orientovaným do vnitrobloku, nacházející se v čerstvě dokončené II. etapě projektu Rezidence Veselská. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 44m2, balkonem 3,4m2 je umístněná ve 3. ze 7. podlaží.

Vlastník bytu paní Kadlecová 

Spolupráce s p. Břečkou při zadané potřebě pronájmu  probíhala výborně,  ke vší spokojenosti zúčastněných stran -   bez výhrad,  vše fungovalo na 100%, právní servis, jednání, rychlost, kvalita -   Kadlecová Irena

Nájemník Adam Balog

Super přístup pana Břečky po celou dobu. Velmi dobré jednání a neskutečná ochota. Rozhodně doporučuji. Nebál bych se znovu využít jeho služeb. Děkuji.

Prodej 4+1/2B,GS,90m2, Praha 5 - Smíchov

Prodej 4+1/2B,GS,90m2, Praha 5 - Smíchov

Prodej velkorysého nezařízeného bytu nacházející se v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov ulice, Ostrovského v docházkové vzdálenosti od metra B - Anděl. 

Cena: 7.500.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Pana Milana Břečku jsem poznala zhruba před rokem, a za ten rok mi pomáhal s prodejem bytu, koupí bytu, s pronájmem bytu. Jeho přístup vždy naprosto profesionální. Naplánuje celou akci, informuje mne o každém kroku, mám pocit, že se na něj můžu spolehnout na 100%, zařídí vše a to vždy s příjemným úsměvem.  Pan Milan Břečka naprosto změnil moje vnímání realitního makléře. Moc děkuji!

Sylvia Mery

 

 

Prodej bytu 1kk,30m2, Praha -Řepy

Prodej bytu 1kk,30m2, Praha -Řepy

Prodej bytu 1+kk o podlahové ploše 30m2, nacházející se ve vyhledávané lokalitě Praha – Řepy, ulice Zrzavého. 

Cena: 2.750.000,-Kč / 2018

REFERENCE

Chtěla bych především ocenit Vaši profesionalitu, se kterou přistupujete ke klientům, pro které je často prodej/koupě nemovitosti unikátní a mnohdy se tak děje jednou za život. Tím spíše bych chtěla zdůraznit, že způsob, jakým jste nám vysvětlil celý postup i jednotlivá stádia, vysvětlil, kdy a co je zapotřebí uplatnit, jaké dokumenty a jaké náležitosti jsou zapotřebí v různých fázích procesu, byl opravdu mimořádný. Navíc pro klienta, který často pobývá v zahraničí, byla Vaše pomoc při vyřizování zcela zásadní. Bez Vašeho proaktivního přístupu, flexibility a pomoci s vyřizováním bychom určitě transakci tak rychle a úspěšně nezvládli.

Nevím, zda je to obvyklé, ale i to, že jsme obě strany velice pozitivně zhodnotili spolupráci s Vámi, vypovídá sama za sebe.
Děkuji ještě jednou a přeji Vám mnoho dalších, stejně spokojených klientů.

JUDr. Irena Moozová

Prodej bytu 4+1,87m2 Praha - Troja

Prodej bytu 4+1,87m2 Praha - Troja

Exkluzivně nabízíme prodej zrekonstruovaného klidného bytu s dostatkem parkovacích míst o dispozici 4+1 s balkonem nacházející se ve vyhledávané a klidné lokalitě Praha 8 - Troja, ulice Svídnická.  

Cena: 5.500.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za skvělou spolupráci při zprostředkování prodeje bytu, profesionálnípřístup a nadměrnou ochotu, čímž jste si ziskal naši plnou důvěru. Velmi si ceníme Vaší dobře odvedené práce.

Petra Zimová 

Prodej 3+kk/T//2GS, 94m2, Praha 9 - Hloubětín

Prodej 3+kk/T//2GS, 94m2, Praha 9 - Hloubětín

Prodej kompletně zařízeného bytu o dispozici 3+kk s terasou a dvěma garážovými stání nacházející se v lokalitě Praze 9 - Hloubětín. 

Cena: 6.870.000,-Kč /2018

REFERENCE:

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit svůj dík a úctu k práci makléře pana Milana Břečky,který vysoce profesionálně , s nevšedním osobním nasazením a velkou vstřícnosti ke klientům, předvedl dokonalou práci při prodeji mého bytu.Z tohoto důvodu si dovoluji doporučit pana Milana Břečku na nejvyšší příčku Vašeho pravidelného vyhodnocování úspěšných makléřů.  Mnohokrát děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.

MUDr.Vladimír Smažinka

Byt 2+1/B, 68m2, Praha - Troja

Byt 2+1/B, 68m2, Praha - Troja

Prodej družstevního bytu o dispozici 2+1 s balkonem, sklepem a zahradou nacházející se v docházkové vzdálenosti od metra C - Kobylisy, aquaparkem Šutka a Čimický háj.  

Cena: 3.600.000,-Kč / 2017 

REFERENCE

Chci  touto formou poděkovat panu Milanu Břečkovi, že i přes složitost nákupu naší nemovitosti nám pomohl překlenout toto náročné období.

Nyní se radujeme již z nového bytu. Děkujeme za jeho objetavý, vstřícný a profesionální přístup. Věříme, že budou i další klienti spokojeni jako my.

Simona Rupešová

Prodej bytu 2+1/75m2, Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 2+1/75m2, Praha 2 - Nové Město

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1, nacházející se v lokalitě Praha 2 - Nové Město, ulice Záhořanského, která byla jednou z prvních ulic Nového Města.  

Cena: 8.900.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Příjemné jednání, vstřícný přístup k dotazům a rychlé řešení problémů spojených s převodem nemovitosti. Maximální spokojenost za naší strany. 

Radka Humeníková

 

Prodej 3+kk/L, 60m2, Brandýs nad Labem

Prodej 3+kk/L, 60m2, Brandýs nad Labem

Prodej vkusně zrekonstruovaného bytu o dispozici 3+kk s komorou a lodžii umístěný v posledním patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu umístěného v klidné části města Brandýs nad Labem, ulice Vrbová.

Cena: 2.800.000,-Kč

Reference:

Spolupráci považuji za naprosto korektní, profesionální. Trpělivý přístup i při dodatečně požadovaném zajištění dokumentů a v komunikaci mezi kupujícím a prodávajícím, kde se vyskytly určité komplikace. S pozdravem

Martin Janů

Prodej bytu 1+1/B, 35m2, Praha 10 - Záběhlice

Prodej bytu 1+1/B, 35m2, Praha 10 - Záběhlice

Prodej zrekonstruovaného a nezařízeného bytu o dispozici 1+1 umístěného ve vyhledávané lokalitě Praha 10 - Záběhlice, ulice Sasanková.

Cena: 2.710.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Pan Břečka je velice zkušený makléř, s velkou trpělivostí a darem diplomacie. Dokázal mi zprostředkovat koupi  o nějž jsem velmi stála, ačkoliv jeho majitel byl hodně složitý na komunikaci. Vše dotáhl v poměrně krátké době ke zdárnému závěru, z něhož myslím můžeme mít radost všechny 3 zúčastněné strany. Pokud bych opět potřebovala pomoci, určitě se na něj s důvěrou obrátím.

Linda Šabatová

Prodej  bytu 2+1, 41m2, Praha 4- Nusle

Prodej bytu 2+1, 41m2, Praha 4- Nusle

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 o celkové podlahové ploše 41m2 nacházející se v lokalitě Praha 4 - Nusle, ulice K Horkám. 

Cena: 2.421.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Děkujeme za spolupráci při prodeji mojí nemovitosti. Prodej proběhl díky Vašemu jednání hladce a rychle. V případě, že bych příště potřeboval služby realitní kanceláře obrátím se s důvěrou na makléře Milana Břečku.

Tomáš Soukup

Prodej bytu 2+kk/B,T,76m2, Praha - Západ

Prodej bytu 2+kk/B,T,76m2, Praha - Západ

Prodej světlého bytu o dispozici 2+kk s terasou a balkonem umístěné v posledním patře cihlového domu nacházející se na Praze - Západ, obec Zbuzany sousedící s obcemi Ořech/Řeporyje.  

Cena: 4.000.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Celý obchod proběhl v pořádku a bez problémů. Jste velmi ochotný a vstřícný. Takhle by to celé mělo vypadat. Děkujeme

Ludačka Tomáš a Krejčová Kateřina

Prodej bytu 2+kk/T,PS 61m2, Praha - Hostivice

Prodej bytu 2+kk/T,PS 61m2, Praha - Hostivice

Prodej designového bytu s dispozicí 2+kk s obytnou plochou 49m2 a terasou 12m2. Byt se nachází v 5. podlaží v cihlové 5-podlažní novostavbě s výtahem a venkovním parkovacím stáním s bezpečnostním prvkem v lokalitě Praha – Západ, Hostivice.  

Cena: 3.176.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Ráda bych tímto vyjádřila svůj dík. Pan Brečka je profesionál za všech okolností, ale nechybí mu lidský a osobní přístup, který je dnes poměrně vzácný. Vždy byl ochoten pomoci a to i v situacích, které jeho práce nezahrnuje a jen díky jeho neúnavné práci jsme mou koupi bytu dotáhli do zdárného konce. Komplikace, kterých v tomto případě nebylo zrovna málo, vždy ochotně řešil a snažil se vše vyřešit k všestranné spokojenosti. Pokud bych někdy znovu potřebovala řešit reality, má volba partnera by byla naprosto jasná.
Milane, děkuji za všechno, jen my víme... ??

Martina Dobruská

Prodej bytu 3+kk,96m2,Praha - Karlín

Prodej bytu 3+kk,96m2,Praha - Karlín

Prodej bytové jednotky v družstevním vlastnictví o dispozici 3+kk, 94m2, sklepem 4m2, umístěné ve 3. patře cihlového pavlačového domu v ulici Vítkova, Praha -Karlín.

Cena: 4.850.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Hledala jsem byt v Praze tri roky. Jednala jsem s mnoha makleri. Vetsina z nich o nabizenem bytu moc nevedela, nebo uvadela mylne informace. Pan Brecka byl milym prekvapenim, znal spoustu detailu o stavu i historii jak bytu tak domu okoli. Velmi dobre se s nim jednalo vysel vstrict v mohla ohledech.

Katerina Fisherova

Byt 2+1,69m2, Karlovy Vary

Byt 2+1,69m2, Karlovy Vary

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1,62m2, která se nachází v blízkosti centra Karlových Varů v městské části Rybáře. Do centra, na autobusové a vlakové nádraží max. 10 min. volnou chůzí, 3 min. zastávka MHD. V bezprostřední blízkosti domu se nachází Lidová škola umění, základní škola, obchod s potravinami, cyklostezka.

Cena: 1.250.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Pan Milan Břečka je skvělý makléř! Kromě všech standardních profesionálních předpokladů je mu vlastní ještě něco navíc.. dělá svou práci se srdcem a s lidským rozumem a pochopením. Musím mu poděkovat za skvělou spolupráci a vstřícnost, se kterou jsme se u něj setkali.  S úctou a přáním všech životních úspěchů. 

Hana Holubová

 

Byt 2+kk, 45m2, Praha - Stodůlky

Byt 2+kk, 45m2, Praha - Stodůlky

Prodej bytu o dispozici 2+kk nacházející se v blízkosti metra B - Lužiny, Praha - Stodůlky. Bytová jednotka o podlahové ploše 45m2 je umístěná ve 4. podlaží zrekonstruovaného panelového domu se dvěma výtahy.

Cena: 2.750.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Po profesní stránce jsme s vámi byli spokojeni. Mohla jsem se na vás obrátit s jakoukoliv otázkou, kterou jste ochotně zodpověděl, příp. zjistil. Byl jste dochvilný a spolehlivý. Lhůty a dokumenty jste hlídal. Přeji vám příjemný den 

Petra Hrdličková

Nadstandartní 3+kk/T/2xGS, 141m2, Praha 5 - Košíře

Nadstandartní 3+kk/T/2xGS, 141m2, Praha 5 - Košíře

Exkluzivně nabízíme prodej kompletně zařízeného bytu o dispozici 3+kk s terasou 25m2 a lodžii 35m2 obklopující celý byt nacházející se ve vyhledávané lokalitě Praha 5 - Košíře, ulice Musílkova.

Cena: 11.000.000,-Kč / 2017

REFERENCE:

Mám velmi dobrou zkušenost s realitní kanceláří Century21. Chtěli jsme koupit byt v osobním vlastnictví nebo družstevní byt pro naši dceru. Hned první nabídka se nám líbila a po prohlídce nabízeného bytu s makléřem panem Břečkou jsme se pro ni rozhodli. Služby i starostlivost makléře byla výborná. Ocenili jsme právní služby realitní kanceláře Century21, ale především velmi vstřícný, trpělivý, klidný a přátelský přístup makléře pana Břečky. Koupě bytu proběhla také díky němu bez problémů.

Služby realitní kanceláře Century21, díky výborné práci makléře pana Břečky, doporučuji všem svým známým.

Lubomír Šedivý

Vzdušný světlý byt 4+kk, 149m2+100m T, Praha 4 - Nusle

Vzdušný světlý byt 4+kk, 149m2+100m T, Praha 4 - Nusle

Prodej exkluzivního, vzdušného a prosvětleného bytu o dispozici 4+kk se třemi terasami o celkové velikosti 100m2 (v každém patře jedna) nacházející se v lokalitě Praha 4 - Nusle, ulice Pod Vilami.

Cena: 9.550.000,-Kč / 2015

REFERENCE:

Na panu Břečkovi mi vyhovuje jeho proaktivita a spolehlivost. Dokážeme se na všem dohodnout. Informace podává v takové podobě a frekvenci, která mi vyhovuje. Mimo to je velmi příjemný v osobním kontaktu, pečlivý a dochvilný. Dokumenty a další formality byly také vždy v pořádku. Celkově je spolupráce s panem Břečkou vždy na velmi vysoké úrovni.

Jirka Vitek

RD 5+kk, zahr., garáž, 152m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

RD 5+kk, zahr., garáž, 152m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Exkluzivně nabízíme prodej cihlového rodinného dvojdomu o dispozici 5+kk garáži a zahradou ve vyhledávané lokalitě Praha 9 - Újezd nad Lesy. 

Cena: 5.600.000,-Kč /2016

REFERENCE

Mohu napsat, z vlastní zkušenosti, že pan Milan Břečka z realitní kanceláře Century21 Premium je šikovný, v tomto oboru profík. V lokalitě Újezd nad Lesy, jsem se s nim poprvé setkala a při dobré spolupráci a zkušenosti jsem jeho kontakt předala svým známým. Potom, aniž bych cokoliv řekla, mi byly předány informace o průběhu a známí byli také spokojeni. Je dobré, když se může člověk na někoho spolehnout. Co pan Břečka slíbí, to splní, o každém případu podává reference. Vše říká, jak to je. Je upřímný a znalý ve své profesi. Spolupráce s ním a v tak úžasném týmu musí být radost. Vřele i nadále doporučím jeho služby. Jsem ráda, že se mohu na něj v těchto záležitostech obrátit.

Ludmila Krejčíková 

 

Luxusní rodinný dům 5+1/T,GS, 172m2 Praha 4 - Kunratice

Luxusní rodinný dům 5+1/T,GS, 172m2 Praha 4 - Kunratice

Prodej luxusního bydlení v prestižní lokalitě Praha 4 - Kunratice. Tato moderní novostavba s podlahovou plochou 172m2 se nachází na pozemku o velikosti 281 m2.  

Cena: 11.500.000,-Kč / 2012

REFERENECE:

Mám velikou radost ohledně svého nového domu a chci se s Vámi o to podělit. Za mojí radost vděčím především  realitnímu makléři, Milanu Břečkovi. S jeho prací jsem byla nadmíru spokojena.

 1  Hlavne profesionální a vstřícný přístup

 2  Všechna jednání probíhala hladce

 3  Vše bylo vždy dobře připravené

 4  Kdykoliv byl ochoten zodpovědět  dotazy a případně poradit.

 5  Profesionální práci na vysoké úrovni ale zároven citlivé a lidské chování

Gratuluji celé společnosti, že vybírá takovéto makléře.

Milicia Jakšič

Moderní rodinný dům 6+kk, 273m2, Praha - Východ

Moderní rodinný dům 6+kk, 273m2, Praha - Východ

Nabízíme moderní samostatně stojící rodinný domu 6 + kk s dvojgaráží v lokalitě Zdiby - Přemyšlení. Velmi prostorný dům kolaudovaný v roce 2010 je postaven za použití kvalitních stavebních materiálů s důrazem na celkovou účelnost domu.

Cena: 11.000.000,-Kč / 2017

REFERENCE:

Naprosto profesionalni pristup, spolehlivy a rychle jednani s lidskym pristupem! Vřele DOPORUČUJI!!!

B.Kašáková

Rodinný Dům  6+1,G,T, 250m2, Liberec, Horní Hanychov

Rodinný Dům 6+1,G,T, 250m2, Liberec, Horní Hanychov

Prodej kompletně zrekonstruovaného domu se dvěma balkony, venkovním bazénem, dvěma garážovými stání o dispozici 6+1 umístěného na čtvercovém mírně svažitém pozemku o velikosti 629m2 , zastavěné ploše 139m2 nacházející se v klidné lokalitě Horní Hanychov, ulice K Bucharce s výhledem na Ještěd.  

Cena: 7.300.000,-Kč / 2017

REFERENCE:

Chtěl jsem Vám touto cestou poděkovat za úžasnou spolupráci a pomoc na trhu z realitami, profesionální přístup a férové jednání.

SLÁDEK PETR

 

Rodinný dům 5+1, 250m2, v obci Chýně

Rodinný dům 5+1, 250m2, v obci Chýně

Prodej moderního rodinného domu s dispozicí 5+kk s obytnou plochou 166m2, s dvojgaráží a venkovním stáním pro 2 vozy na pozemku o celkové výměře 601m2. Dům byl kolaudován 6/2018, nachází se v klidné a žádané lokalitě v obci Chýně v okresu Praha – západ.

PRODÁNO: 9.200.000,-Kč / 2018

REFERENCE:

Na spolupráci s panem Břečkou oceňuji profesionální a osobní přístup.

D. Falgenhauerová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Stáhněte si check list - na co nezapomenout při prodeji

zpracováním osobních údajů