Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz

Načítání...

Jak pracuji?

8 konkrétních kroků k úspěšnému a efektivnímu prodeji za VÍC PENĚZ

 

Proč tyto korky dělám? Protože věřím, že když dám do prodeje 100% úsilí, energie, času a peněz, tak vždy prodám za VÍC než ostatní. NEVĚŘÍTE? VYZKOUŠEJTE MĚ!

 

Fotografie + Homestaging

Bez přípravy interiéru, který z nemovitosti vytáhne to nejlepší a odkryje její skutečný potenciál (home staging), Vám profesionál na fotky nepomůže. Naopak zase bez profesionálního fotografa nebude z Vaší nabídky vidět onen potenciál Vaší nemovitosti. Kvalitní home staging a kvalitní fotograf spolu musí kooperovat.

foto_

 Chcete-li uspět, nesmíte se bát investovat do přípravy

Video + 3D sken 

Dnešní rychlá doba si žádá moderní a efektivní nástroje 21. století. Každý má dnes mobil a během 1 minuty zhodnotí, zda o Vaší nabídku bude mít zájem. Zároveň díky 3D skenu umíme být efektivní ve výběru vhodných zájemců a tím šetřit Váš čas.

 

 

 

Půdorysy

Plánek je skvělá věc, díky které se velmi dobře orientuje Váš potencionální Zájemce. Dokáže si pak snadněji představit typologii nemovitosti a odpadá pak složité slovní popisování či případné nedorozumění na prohlídkách. 

planky

 

 

Webová stránka nemovitosti

Chcete-li své zájemce oslovit dalšími přednostmi a benefity, které se do inzerátu nevešly? Přesně k tomu slouží stránka nemovitosti, kde Váš zájemce najde všechny další fotografie, detailní plánek okolí, video, 3D sken a další vychytávky, které se do typizovaného inzerátu nevejdou.

-vlastni_domena_-

Online marketing – Jak toho správného kupce najít?

Toto je klíčová oblast, na které se nesmí šetřit. Oslovujeme zájemce tam, kde nejvíce hledají a kde se nejvíce pohybují. To jsou dnes sociální sítě, kde díky cílenému marketingu najdeme přesně toho pravého kupce.

fcb-new  

 

Offline marketing - časopis  

V dnešní digitalizované době fungují také velmi dobře i místní či lokální poskytovatelé reklam. Toto je kupříkladu časopis, kde jsem pro svého klienta inzeroval prodej pozemku v Černošicích.

pred

A CO VÍC?

Přeci jen je to obchod mezi lidmi a lidé dnes chtějí všechny informace hned. Od toho jsem tu já, profesionál, který se obchodem živý. Zároveň je nákup nemovitosti pro většinu z Vás životní obchod, který si zaslouží 100% péči a informovanost, kterou vnímám jako klíčovou pro každý prodej.

 

perdani  

Milan Břečka

Tel: +420 725 293 154

Email: milan.brecka@century21.cz

Co semnou získáte?

Co vlastně při prodeji s realitním makléřem získávám za přidanou hodnotu?

 

Práce makléře je hodně specifické řemeslo, kde se musí skloubit hned několik profesí dohromady (obchodníka, diplomata, právníka, psychologa, organizátora, analytika, administrativního pracovníka, marketéra, atd.). Profesionální realitní makléře je tedy člověk, který vnímá Vaše potřeby, které společně se svým realizačním týmem převádí do praxe. 

 

Zde najdete 21 bodů, které ve své profesi využívám.

 

1) Analytika realitního trhu - hledám odpovědi na tyto otázky: 

Jaká situace je na trhu ve skutečnosti?

Kdy je vhodná doba prodat?

Kolik můžu získat?

Vyplatí se mi držet, pronajmout nebo prodat?

Jaké jsou mé zákonné povinnosti při prodeji?

Jak dlouho to celé může trvat?

Chci prodat (vyplatit hypotéku) + koupit (vzít novou hypotéku)?

Co se stane když...?

Na co si musím dát pozor…? 

 

2) Obchodníka

Umím najít cílového zájemce s vypíchnutím zásadních bodů zakázky. 

Musím umět zjistit, co daný zájemce hledá a podle potřeb s ním komunikovat. 

 

3) Psychologa

Získáváte člověka, který umí vyřešit složité situace a najít řešení vhodné pro všechny zúčastněné či najít ten správný pohled na danou problematiku. 

 

4) Vyjednavače

Při vyjednávání s kupujícím umím zajistit nejvýhodnější podmínky. K tomu mi pomáhají mé dlouholeté zkušenosti z praxe. 

 

5) Organizátora

Získáváte člověka, který má přehled v krocích, které jsou třeba udělat jako první. Který také umí určit správné postupy s vyvarováním se zbytečných chyb či problémům. Vy se tak můžete soustředit na sebe a na své životní priority. 

 

6) Profesionálního fotografa

Postarám se o vytvoření prodejních fotografií Vaší nemovitosti s profesionálním fotografem. 

 

7) Homestaging

První dojem je klíčový prvek v každém obchodě. Podle analýzy možného budoucího kupce zajišťujeme aranžmá celého interiéru pro cílené oslovení konečného zájemce. 

 

8) 3D Scanerman

Čas dnes hraje klíčovou roli. Díky technologii 3D skenu nemovitosti ušetříme reálně 1-2 dny prohlídkového času, které můžete věnovat sami sobě, rodině, práci, koníčkům... 

 

9) Profi plánek

Je podstatný pro profi prezentaci a umožní zájemci rychlou orientaci v prostoru. Případně zvyšuje představivost uspořádání, protože když už si potenciální zájemce začne představovat, co by kde chtěl mít, zvyšujeme tak jeho zájem.

 

10) Kameraman

Profesionál, který zajistí lákavé a zajímavé záběry, které přilákají Vašeho Kupujícího. Vše je o emocích a kvalitní videoprohlídka může být tím rozdílovým faktorem.

 

11) Pilota dronu

Krása se též skrývá ve výškách a výhledech, které obklopují Vaší nabídku a dodávají videu jistý šmrnc a vyšší úroveň. Lidé chtějí vědět, v jaké lokalitě budou bydlet. Tato přidaná hodnota je u mě standardem.

 

12) Copyritera

Jsem v podstatě prodejní textař, který sepíše profesionální prodejní text, jenž přiláká toho správného kupce a vzbudí vněm zájem o nabízenou nemovitost.

 

13) Grafika

Příprava všech získaných podkladů do reklamních letáků, inzerce, webových stránek, sociálních sítí, kompletace videa a záběrů z dronu - to vše ve výsledku tvoří jeden prodejní celek na profesionální úrovni. 

 

14) Marketingová agentura

Celá agentura ve Vašich rukou, která Vám zajistí to správné cílení na konečného kupce v celém on-line světě (např: Facebook, Instagram, realitní servery, PPC reklamy, apod.).

 

15) Hypotečního specialistu

K dispozici pro Vás je můj osobní hypoteční specialista ze společnosti Gepard Finance specializující se pouze na hypoteční úvěry. Má více jak 10 letou praxi v oboru a společně se spolehlivými kontakty ve všech bankách se stane Vaším pomocníkem při doplacení hypotéky nebo kupujícímu při hladkému vyřízení jeho úvěru na bydlení.

 

16) Úředníka pro jednání s úřady

Pomohu s převodem energií (elektřina, plyn, internet), nebo také zajištění úspěšný vklad kupní a zástavní smlouvy do katastru nemovitostí, kam s podobnými požadavky přichází několik stovek klientů denně. 

 

17) Právníky

Získáváte do svých rukou profesionály a specialisty na realitní právo, kteří zajišťují kompletní servis a vyřešení připomínek, včetně ověření Vašich podpisů na jednom místě. 

 

18) Daňového poradce

Optimalizace daní, příprava daňového přiznání a další administrativa, s kterou Vám pomohu.

 

19) Řešíte doprovodné služby

Stěhováky, elektrikáře, opraváře, malíře, rekonstrukci, kuchaře, podlaháře? Disponuji spolehlivými a osobně vyzkoušenými řemeslníky, kteří pracují za dobrou cenu s dobrým výsledkem. 

 

20) On-line konzultace

Nemáte čas se potkávat osobně? Naplánujte si schůzku v mé on-line kanceláři, odpovím na Vaše palčivé dotazy online z pohodlí Vašeho domova. 

 

21) Exekuce /insolvence / rychlý prodej

Oblast, do které se nikdo z nás nechce dostat. Přesto jsou zde lidé, kteří potřebují svou situaci rychle vyřešit, popřípadě najít investora, který pomůže s vyplacením dluhů a mohou tak začít znovu.

 

konec_1    

 

Reference

Všechny reference

On-line schůzka

Prodáno / Pronajato

Všechny nemovitosti

Příběh

V realitách se pohybuji od roku 2011, kdy jsem úspěšně absolvoval podnikatelský kurz a akademii Century 21. Práci realitního makléře vnímám jako životní styl. Myslím si, že na lidech je poznat, pokud dělají, co je baví. A mě tato práce baví a naplňuje zároveň. Při setkání se mnou zjistíte, že reality se staly mou vášní.

Mou snahou je poskytovat služby na špičkové profesionální úrovni s využitím moderních technologií. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji s nemovotostmi na sociálních sítích, zajšťuji plánek nemovitosti, připravuji prodejní texty a přispívám k celkové informovanosti svých klientů. S jasnou vizí: Prodávat nemovitosti lidem, co nemají čas učit se, jak reality dělat a dávají důvěru profesionálům.

Mou specializací jsou byty/ domy na Praze 5. 

Marketing směřuji jak na sociální sítě, tak TOP realitní servery včetně přednostního oslovení databáze poptávajících klientů. Prodávám nemovitosti převážně na základě referencí a pozitivních zkušeností prodávající i kupující strany. Zákazníci mě z 99.8% doporučují svým kolegům, kamarádům neboť byli maximálně spokojeni.

Záleží mi na odvedení špičkové práce s důrazem na majitelovu potřebu prodat v čase a za peníze, které chce.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy. 

Proč právě se mnou?

Ptejte se na cokoliv, jsem Vám k dispozici

Vyznám se na realitním trhu.

Využívám on-line nástroje a efektivní marketing

Dnešní doba si žádá nové postupy.

Využívám moderní technologie

Sleduji nejnovější trendy v oblasti prodeje nemovitostí a používám je při prodeji.

Milan Břečka
216 +
PRODÁNO ZA 9 LET
24 +
ROČNĚ PRODÁM
2 +
PRODÁM MĚSÍČNĚ

Nejnovější články

Trh nemovitostí možná ochladí. Úspěšný prodej má jasná pravidla
26. 07. 2022

Trh nemovitostí možná ochladí. Úspěšný prodej má jasná pravidla

Vysoká míra inflace, růst cen nemovitostí, válka na Ukrajině, stále nedostupnější hypoteční úvěry. Trh nemovitostí reaguje na všechny proměnné a makléř musí vsadit na profesionální jednání a reálně nastavenou kupní cenu. Jak úspěšně prodat nemovitost v době nejistot?

Plánujete prodat a zároveň koupit jinou nemovitost? Jak nejlépe načasovat a připravit celý obchod?
30. 06. 2022

Plánujete prodat a zároveň koupit jinou nemovitost? Jak nejlépe načasovat a připravit celý obchod?

Každý případ je samozřejmě trochu jiný, ale jelikož se s takovými prodeji setkáváme běžně v praxi, zvládneme najít ideální cestu ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Pokud se nacházíte v situaci, že potřebujete prodat a zároveň koupit nemovitost, určitě umíme sepsat scénář, podle kterého může vše proběhnout hladce a bez zbytečného stresu.

Chcete vlastní byt? Bude vás stát 3 až 11 ročních platů
26. 05. 2022

Chcete vlastní byt? Bude vás stát 3 až 11 ročních platů

To, že ceny nemovitostí rostou, není žádným překvapením. Děje se tak ve všech evropských státech. Zajímavou statistikou je ale porovnání, kolik průměrných platů je zapotřebí k tomu, abychom si v ČR mohli koupit byt. Údaj 100 čistých platů není optimistickou vyhlídkou.

Všechny články

Kontakt

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít do mojí kanceláře. 

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Stáhněte si check list - na co nezapomenout při prodeji

zpracováním osobních údajů